• darkblurbg
  • darkblurbg

Maak kennis met ons enthousiaste team. Momenteel bestaat ons team uit 8 medewerkers. Wij zijn een team dat op elkaar ingespeeld is en elkaars klanten en flexkrachten kent. Samenwerken staat bij ons hoog in het vaandel, wat voor de juiste werksfeer zorgt.

 

Directie Team

Bessam Jasim

Dhr. Bessam Jasim

Tel         : 0031-6 34489980

Email     : Bessam@wvibedrijfsdiensten.nl

LinkedIn : https://nl.linkedin.com/in/bessam-jasim

Afraa Tahri

Mevr. Afraa Tahri

Tel          :0031-6 14869545

Email      : A.tahri@wvibedrijfsdiensten.nl

LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/afraa-tahri

 

Administratie Team

Sanneke Veugen

Mevr. Sanneke Veugen 

Email   : s.veugen@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Ami Kaba

Mevr.  Ami Kaba

Email   : Administratie@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

Recruitment Team

Erwin van Rookhuizen

Dhr. Erwin van Rookhuizen

Functie : Senior Consultant/ Teamleider

Tel       : 06-18294745

Email   : e.vanrookhuizen@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 Masha Schuurman

 

Mevrouw. Masha Schuurman

Functie: Intercedente

Email   : intercedente@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

William Pastor

 

Dhr.  William Pastor

Functie : Intercedent

Email   : Intercedente@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

 Jerry Degenhart

Dhr.  Jerry Degenhart 

Functie : Recruiter

Email   : Intercedente@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

Stagiaire

Walid Jahouh

Account manager

Dhr.  Walid Jahouh

 

Email   : stagiaire@wvibedrijfsdiensten.nl