• darkblurbg
  • darkblurbg

Maak kennis met ons enthousiaste team. Momenteel bestaat ons team uit 8 medewerkers. Wij zijn een team dat op elkaar ingespeeld is en elkaars klanten en flexkrachten kent. Samenwerken staat bij ons hoog in het vaandel, wat voor de juiste werksfeer zorgt.

 

Directie Team

Bessam Jasim

Dhr. Bessam Jasim

Tel         : 0031-6 34489980

Email     : Bessam@wvibedrijfsdiensten.nl

LinkedIn : https://nl.linkedin.com/in/bessam-jasim

Afraa Tahri

Mevr. Afraa Tahri

Tel          :0031-6 14869545

Email      : A.tahri@wvibedrijfsdiensten.nl

LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/afraa-tahri

 

Administratie Team

Sanneke Veugen

Mevr. Sanneke Veugen 

Email   : s.veugen@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Ami Kaba

Mevr.  Ami Kaba

Email   : Administratie@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

Recruitment Team

Dhr. Erwin van Rookhuizen

Functie : Senior Consultant/ Teamleider

Tel       : 06-18294745

Email   : e.vanrookhuizen@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Mevrouw. Barbara Ten Feld 

Functie: Intercedente

Email   : intercedente@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Dhr.  C.Defourny

Functie : Junior intercedent/recruiter

Email   : c.defourny@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Dhr.  Jerry Degenhart 

Functie : recruiter

Email   : Recruiter3@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

Stagiaires

Account manager

Dhr.  Talha Uysal  

Commercieel medewerkster:

mevr. Aicha Chaabi

Email   : stagiaire@wvibedrijfsdiensten.nl