• darkblurbg
  • darkblurbg

Maak kennis met ons enthousiaste team. Momenteel bestaat ons team uit 5 medewerkers. Wij zijn een team dat op elkaar ingespeeld is en elkaars klanten en flexkrachten kent. Samenwerken staat bij ons hoog in het vaandel, wat voor de juiste werksfeer zorgt.

 

Algemeen Directeur

Dhr. Bessam Jasim

Tel         : 0031-6 34489980

Email     : Bessam@wvibedrijfsdiensten.nl

LinkedIn : https://nl.linkedin.com/in/bessam-jasim

 

Operationeel directrice

Mevr. Afraa Tahri

Tel          :0031-6 14869545

Email      : A.tahri@wvibedrijfsdiensten.nl

LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/afraa-tahri

 

Administratie Team

Mevr. Sanneke Veugen 

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : s.veugen@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

En

Mevr.  Ami Kaba

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : Administratie@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

Senior Consultant

Dhr. Erwin van Rookhuizen

Tel       : 06-18294745

Email   : e.vanrookhuizen@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Intercedent

Dhr.  C.Defourny

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : c.defourny@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Intercedente

Mevr. Angelic Coster

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : a.coster@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

 

Intercedent

Dhr. Jeswin Naipal

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : intercedente3@wvibedrijfsdiensten.nl

 

Recruiter

Mevr. Hajar Aoulad

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : h.aoulad@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Recruiter

Dhr. Morelio Biseswar

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : intercedente4@wvibedrijfsdiensten.nl 

 

Webcare medewerkster

Mevr. Amina Akazim

Tel       : 0031 36-5254935

Email   : info@wvibedrijfsdiensten.nl